Inovatyvus ugdymas – bendruomenės tikslas
Mūsų akimirkos
Naujosios Akmenės vaikų lopšelio – darželio „Atžalynas“ skyrius „Žvaigždutė“ ugdymo procesą nuolat atnaujina pažangiomis programomis ir inovatyviomis priemonėmis.
Buvome vienas iš pirmųjų rajone, kuris įsigijome grupėse šviesos lentas ir ugdymo procesą praturtinome Reggio Emilia ikimokyklinio ugdymo metodu.
Įstaigos pedagogės ugdymo procese naudoja interaktyvią lentą, visose grupėse yra nešiojami kompiuteriai, kurie paįvairina ugdomąjį procesą, praplečia ugdytinių akiratį.
Šiais mokslo metais ugdytinius pedagogės interaktyvių grindų pagalba lavina ne tik vaikų judesius, bet ir matematinius sugebėjimus, vaikai turi galimybę susipažinti su abėcėle, planetomis, rinkti miško gėrybes arba tiesiog žaisti smagius žaidimus tokius, kaip futbolas arba boulingas, neišėję iš ugdymo įstaigos patalpų. Ankstyvojo amžiaus ugdytiniai tobulina savo stambiąją motoriką nustumdant virtualius lapus nuo kelio ar vienu kojos judesiu sprogdinant balionus. Spaudžiant muzikinių instrumentų klavišus, ugdymo procesas darosi patrauklesnis, įdomesnis, vaizdingesnis, žaismingesnis ir, be abejo, modernesnis.
Pažangi edukacinių interaktyvių grindų technologija leidžia vaikams, nepriklausomai nuo jų gebėjimų, kontroliuoti aplinką ir bendrauti su judančiais vaizdais, tyrinėti savo kūrybingumą ir vaizduotę, o svarbiausia – motyvuoti mokymuisi.
Ši priemonė puikiai tinka vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių!
Džiaugiamės šia nauja įranga, kurią įstaiga rajone įsigijo pirmoji.
Esame dėkingi gausiam skyriaus „Žvaigždutė“ bendruomenės narių ir jai prijaučiančių žmonių būriui Naujosios Akmenės miesto vaikų lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ labdaros ir paramos fondui, kuris finansavo interaktyvių grindų įsigijimą.

Naujosios Akmenės vaikų lopšelio – darželio „Atžalynas“ skyriaus „Žvaigždutė“ metodininkė Irena Daščiorienė

<< Visos kategorijos
38
1 : skaičius iš viso