Akcija „Darom – 2018“
Mūsų akimirkos
 „Darom” arba „Let's do it World“ – tarptautinė organizacija, kuri vienija 113 pasaulio valstybių. Šiai dienai, Lietuva yra sukaupusi didžiausią patirtį visame pasaulyje organizuojant masines aplinkos tvarkymo talkas.
Idėjos autoriai – estai, tačiau Lietuva buvo, viena iš pirmųjų šalių, kuri prisijungė prie šio judėjimo. DAROM akcija yra vienas didžiausių renginių Lietuvoje, kuris atkreipia dėmesį ne tik į aplinkosaugos problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje, bet skatina savanorystės, socialinio atsakingumo ir pilietiškumo jausmus.
Akcija „Darom“ Lietuvoje pirmą kartą startavo 2008 m. pavasarį. Pirmoji „Darom“ akcija sužadino pilietinę visuomenės atsakomybę bei „išlaisvino“Lietuvą nuo daugiau nei 500 tonų atliekų.
Kiekvienais metais vaikų l/d „Žvaigždutė“ taip pat prisideda prie organizuojamų „Darom“ akcijų. Akcija „Darom – 2018“ ne išimtis. Balandžio 19 d. grupių ugdytiniai l/d „Žvaigždutė“ teritorijoje, žaisdami prisidėjo prie aplinkos išsaugojimo švarindami savo grupių aikšteles. Ugdytiniai po akcijos į grupes gįžo su šypsena ir pilni įspūdžių.
<< Visos kategorijos
187
188
189
190
4 : skaičius iš viso