Lietuvos šimtmečiui – darželinukų dovana
Mūsų akimirkos
 Naujosios Akmenės vaikų lopšelio–darželio ,,Žvaigždutė“ pedagogės artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui pakvietė respublikos ikimokyklines įstaigas prisiminti senovės amatus: audimą, pynimą, rišimą, siuvimą ir surengė kūrybinių darbelių konkursą „Lietuvėlei ausiu juostą“.
Sulaukėme šimto dvidešimt penkių juostelių, atliktų įvairia technika ir priemonėmis. Darbų autoriai – patys mažiausi darželinukai, padedami auklėtojų, pedagogų ir mamų, kruopščiai išaudė, išpynė spalvingas juosteles. Žaismingas raštų įvairumas ir dermės pajautimas parodė darbų originalumą, meniškumą, estetiškumą.
Dėkojame Akmenės krašto muziejaus direktorei Lionei Stupurienei už kompetentingą darbelių įvertinimą ir suteiktą galimybę parodoje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, eksponuoti darbelius.
Su gausia juostelių ekspozicija susipažino Tautodailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus pirmininkė L. Kelmelienė, menotyrininkė M. Adomavičienė.
Parodos lankytojus žavėjo darbelių spalvingumas, išradingumas, tautiškumas, originalumas, juostelių audimo, rišimo, pynimo technika.
Tai buvo begalinis trijų kartų noras kūrybiškai prisiliesti prie senovės amato ir jį atnešti kaip dovaną į šiuolaikinę erdvę.

Konkurso koordinatorė neformaliojo švietimo mokytoja {muzikos mokymas} ekspertė Ona Deniušienė

<< Visos kategorijos
108
109
110
3 : skaičius iš viso