„Rudenėli, kas gi tavo pintinėlėj?“
Mūsų akimirkos
 Kūrybinės raiškos savaitė buvo spalio 9-13 d. Savaitės pradžioje vaikai buvo aplankyti grupėje su didele pintine, joje buvo įvairių medžių lapų. Vaikai išsirinko savo mėgstamo (žinomo) medžio lapus. Vaikai piešė medį, išsirinko lapus ir nuspalvino medžio lapus gražiomis rudeninėmis spalvomis bei po to antspaudavo. Visų grupių medžiai buvo skirtingi. Savaitės pabaigoje visi pasidžiaugė gražiai pasipuošusiais medžiais. Dailės galerijoje buvo surengta paroda.
Žaisdami vaikai lietuvių liaudies žaidimus susipažino su vaisiais, daržovėmis, miško gėrybėmis. Edukacinė aplinka vaikams suteikė galimybę pamatyti iš arti Rudenėlio gėrybes, paskanauti džiovintų obuolių, svarainių ir moliūgų.
Penktadienį vaikai susitiko su Dėde Rudenėliu. Kartu su juo keliavo rudens takeliu dainuodami, šokdami su spalvotais lapeliais. Rudenėlis užminė mįslių, mokė vaikus skaičiuotės, ragino valgyti kuo daugiau daržovių ir vaisių, kartu su vaikais žaidė. ,,Gandriukų“ grupės ugdytiniai pasekė ,,Daržovių pasaką“, o ,,Kiškučių“ grupės vaikai skaičiavo kartu su ,,ežiuku“ jo spygliukus. 
Visą savaitę buvo eksponuojami įstaigos bendruomenės kūrybiniai darbai, kurio tema "Zoologijos sodas".
<< Visos kategorijos
41
42
43
44
45
46
47
7 : skaičius iš viso