Kūrybinės raiškos savaitė
Mūsų akimirkos
Kasmetinė kūrybinės raiškos savaitė „Rudenėli, kas gi tavo pintinėlėj?“ nuteikė ugdytinius rudeniškai, nes savaitgalį su savo šeima jie rinko gamtos turtus, gėrybes.
Pirmadienį gėrybes atsinešė į grupes ir per savaitę kūrė „Rudeninę mandalą“, kurios centre – Dėdė Rudenėlis. Antradienį ugdytiniai rinkosi į muzikos salę su kuprinėlėmis. Rytmečio „Rudenėli, kas tavo kuprinėlėj?“ metu, Dėdė Rudenėlis (auklėtoja metodininkė Jūratė Badaukienė) vis gyrėsi ir rodė ugdytiniams rudens gėrybes. Vaikai bandė rūšiuoti daržoves ir vaisius maitindami kiškį (vyresnioji auklėtoja Saulė Stancevičienė), padėjo su karučiais vežti rudens gėrybes į sandėlį, ėjo dainuodami ir šokdami rudenėlio takeliu. Renginio pabaigoje Dėdė Rudenėlis kiekvienam ugdytiniui į kuprinę įdėjo užduotėlę: kam surasti giliukų, kam kaštonų, kam lapų ir t.t.

Trečiadienį ugdytiniai kūrė meninias kompozicijas – kolektyvinius kūrybinius darbus grupėse. Kūrybiniai darbeliai: „Vėjas“, „Paukščiai“, „Lapai“, „Gėlės“, „Daržovės“, „Vaisiai“ puikuojasi „Meno galerijoje“.

Ketvirtadienį į kūrybinę savaitę įsijungė ugdytinių šeimos nariai. Grupėse ugdytiniai smaguriavo smagurių mugėje „Saldumynai sveikai“.
<< Visos kategorijos
17
16
2 : skaičius iš viso