Išvyka į savivaldybę
Mūsų akimirkos
Rugsėjo 23d. vaikų lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ „Ežiukų“ grupės vaikai, lydimi auklėtojų Saulės Stancevičienės, Nijolės Joniškienės ir auklėtojos padėjėjos Rūtos Marcikonienės lankėsi Akmenės rajono savivaldybėje. Išvykos tikslas- susipažinti su rajono mero darbu.
Mažuosius ugdytinius maloniai sutiko savivaldybės administracijos bendro skyriaus sekretorė-referentė Ingrida Norbutaitė ir pasiūlė pradėti ekskursiją nuo savivaldybės didžiosios posėdžių salės.
Vaikai turėjo puikią galimybę pasijusti tikrais Tarybos nariais: sėdėti tarybos narių kėdėse prie mikrofonų, bendrauti, diskutuoti, balsuoti. Buvo norinčių pasisakyti iš tribūnos.
Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas vaikams suprantamai paaiškino, supažindino su mero darbo specifika, svarba, atsakomybe.
Meras vaikams parodė savo kabinetą, kuriame dirba. Ugdytiniai smalsiai apžiūrėjo patalpą, pastebėjo joje esančias vėliavas, pasėdėjo mero kėdėje prie darbo stalo.
Vitalijus Mitrofanovas įteikė vaikams ženkliukus su Naujosios Akmenės miesto vaizdais ir apyrankes simbolizuojančias meilę savo kraštui.
Mažieji ugdytiniai ir pedagogai merui padovanojo „Ežiukų“ grupės simbolį su savo vardais. 
Grįžę iš išvykos, vaikai dalinosi įspūdžiais, piešė piešinius.
<< Visos kategorijos
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
12 : skaičius iš viso