Mūsų akimirkos
Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“
 Spalio 26 d. „Kiškučių“ grupės ugdytiniai kartu su auklėtoja R. Borusevičiene ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste G.Bogdeliene dalyvavo konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų gebėjimus, saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti bendradarbiavimą. Konkursas vyko Akmenės rajono Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Gintarėlis“. Skyriuje vaikus pasitiko linksmieji draugai „Pimpačkiukai“, kurie kartu žaidė, linksmino, uždavinėjo klausimus. Komandos buvo vertinamos už prisistatymą, atsakinėjo į klausimus apie sveikatą, pastabumą, atliko saugumo užduotis, „varžėsi“ tarpusavyje komandos kapitonai, lenktyniavo estafetėje „Pastatyk bokštą“.
Nors prizinės vietos nelaimėjome, tačiau grįžome su padėka, dovanomis ir pilni gerų įspūdžių,
„Sveikatiados“ bėgimo maratonas
 Naujosios Akmenės lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ ugdytiniai dalyvavo sveikatiados bėgimo maratone. Saulėtą spalio 20 d. rytą auklėtojos pakvietė vaikus į bėgimo maratoną. Vyresnių grupių vaikai apibėgo darželio teritoriją, o mažieji ugdytiniai ją apėjo. Vaikai buvo apdovanoti padėkos raštais. Šis maratonas vaikams taip patiko, kad jie kiekvieną dieną apibėga ar apeina darželį.
„Rudenėli, kas gi tavo pintinėlėj?“
 Kūrybinės raiškos savaitė buvo spalio 9-13 d. Savaitės pradžioje vaikai buvo aplankyti grupėje su didele pintine, joje buvo įvairių medžių lapų. Vaikai išsirinko savo mėgstamo (žinomo) medžio lapus. Vaikai piešė medį, išsirinko lapus ir nuspalvino medžio lapus gražiomis rudeninėmis spalvomis bei po to antspaudavo. Visų grupių medžiai buvo skirtingi. Savaitės pabaigoje visi pasidžiaugė gražiai pasipuošusiais medžiais. Dailės galerijoje buvo surengta paroda.
Žaisdami vaikai lietuvių liaudies žaidimus susipažino su vaisiais, daržovėmis, miško gėrybėmis. Edukacinė aplinka vaikams suteikė galimybę pamatyti iš arti Rudenėlio gėrybes, paskanauti džiovintų obuolių, svarainių ir moliūgų.
Penktadienį vaikai susitiko su Dėde Rudenėliu. Kartu su juo keliavo rudens takeliu dainuodami, šokdami su spalvotais lapeliais. Rudenėlis užminė mįslių, mokė vaikus skaičiuotės, ragino valgyti kuo daugiau daržovių ir vaisių, kartu su vaikais žaidė. ,,Gandriukų“ grupės ugdytiniai pasekė ,,Daržovių pasaką“, o ,,Kiškučių“ grupės vaikai skaičiavo kartu su ,,ežiuku“ jo spygliukus. 
Visą savaitę buvo eksponuojami įstaigos bendruomenės kūrybiniai darbai, kurio tema "Zoologijos sodas".
Pažintinė ekskursija į alpakų ūkį
 Spalio 10 d. priešmokyklinio amžiaus ,,Kiškučių“ ir ,,Ežiukų“ grupės ugdytiniai, lydimi auklėtojų R. Borusevičienės ir S. Stancevičienės, vyko į pažintinę išvyką aplankyti ,,Mini Zoo“, kuris yra Šiaulių rajone Dargaičių kaime. Ugdytinius pasitiko ūkio šeimininkė, papasakojo ir parodė savo ūkį. Vaikai galėjo paglostyti meilias alpakas, lamas, pasigėrėti triušiais ir linksmais ožiukais, pamatyti nukirptas avytes ir ponius, paglostyti šinšilas ir arklį. Didelį įspūdį vaikams paliko didžiulis kupranugaris ir stručiai, asiliukų balsai. Ugdytiniai klausėsi pasakojimo apie alpakų ir kupranugarių vilną, galėjo ją paliesti, pamatė iš jos pagamintus gaminius. Ši kelionė ir pažintis su neįprastais gyvūnais buvo smagi ir pilna teigiamų emocijų, vaikai liko sužavėti.

Asistento diena
 Spalio 6 d. Naujosios Akmenės vaikų lopšelyje-darželyje ,,Žvaigždutė“ svečiavosi Akmenės rajono apskritojo stalo jaunimas. Gimnazistai susipažino su ikimokykline įstaiga, stebėjo meninio ugdymo mokytojos muzikos valandėles salėje ir auklėtojų veiklą grupėse. Būsimieji studentai atsakingai ruošiasi pasirinkti profesiją.

Tarptautinė mokytojų diena
 Tarptautinės mokytojų dienos proga ,,Ežiukų“, ,,Kiškučių“ ir ,,Boružėlių“ grupių ugdytiniai pasveikino auklėtojas skambiomis dainelėmis, nuotaikingu šokiu ir eilėraštukais padėkojo už atiduotą meilę, rūpestį, šilumą.

Pagyvenusių žmonių diena
 Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ ugdytiniai spalio 2 d. aplankė Akmenės rajono socialinių paslaugų namų gyventojus.
Skambiomis dainelėmis, lietuvių liaudies žaidimais, instrumentine muzika pasveikino su pagyvenusių žmonių diena. Koncertui vaikus paruošė auklėtoja metodininkė Alina Pivanovičienė, neformaliojo švietimo mokytoja {muzikos mokymas} muzikos mokytoja, ekspertė Ona Deniušienė.

Futbolo turnyras „Futboliuko žvaigždė“
 Rugsėjo 28 d. „Ežiukų“ grupės vaikai dalyvavo Akmenės rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų futbolo turnyre „Futboliuko žvaigždė“. Renginys vyko Naujosios Akmenės miesto stadione. Mažųjų futbolininkų neišgąsdino nei šlapia žolė, nei nuo rudens darganos permirkusi stadiono žemė. Visi buvo nusiteikę sportuoti. Prieš varžybas visi dalyviai atliko apšilimo mankštą – bėgo aplink stadioną atlikdami įvairius judesius rankomis ir kojomis. Vaikai buvo paskirstyti į šešias komandas. Kad skirtųsi priešininkų komandos žaidėjai, jaunieji futbolininkai vilkėjo skirtingų spalvų liemenėmis. Visos komandos sužaidė draugiškas tarpusavio varžybas.
Renginio pabaigoje vaikai buvo apdovanoti medaliais ir saldžiomis dovanėlėmis. Taip pat komanda gavo padėkos raštą ir futbolo kamuolį.
Į darželį grįžome gerai nusiteikę ir patyrę judėjimo džiaugsmą.
Popietė ,,Aš turiu dviratuką“
 Jau trečią rugsėjį rinkosi priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai ir jų tėveliai į sportinę pramogą ,,Aš turiu dviratuką“.
Ugdytiniai bendravo su piratais Aliu (auklėtoja metodininkė Alina Pivanovičienė) ir Iriu (auklėtoja metodininkė Irena Daščiorienė): šoko piratų šokį, mankštinosi kaip piratai, aptarė saugaus važiavimo dviračiu taisykles, dalyvavo garbės parade apie darželį, važiavo su paspirtukais ir dviratukais atlikdami užduotis. Ugdytinių tėveliams teko linksma užduotis – važiuoti su vaikų dviratukais atliekant užduotis.
Atsisveikindami piratai Alis ir Iris padovanojo grupėms po dėlionę, o ugdytiniams po apyrankę – atšvaitą. 
Bendruomenės mankšta
 Rugsėjo 20 d. rytą visa lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė sugūžėjo į močiutės kiemelį bendrai mankštai, kurią vedė piratas Alis (auklėtoja Alina Pivanovičienė).
Po nuotaikingos mankštos piratas Alis pakvietė visus apeiti ar apibėgti daželį. Nuotaika buvo puiki.
Visa Lietuva šoka
 Saulėtą ir šiltą rugsėjo 19 d. vakarą, vaikų  l./d. ,,Žvaigždutė“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai ir pedagogai dalyvavo etninės kultūros akcijoje ,,Visa Lietuva šoka“. Mažieji šokėjai su tėveliais, sesutėmis, broliukais linksmai sukosi rateliuose. Vaikus respublikinei akcijai paruošė neformaliojo švietimo mokytoja {meninis ugdymas} Irena Daščiorienė, neformaliojo švietimo mokytoja {muzikos mokymas} Ona Deniušienė.
Naujosios Akmenės miesto aikštėje skambėjo muzika, gausus mažų ir didelių šokėjų būrys parodė, kad tautinis šokis gyvuoja.
Rugsėjo 1-oji
 Rugsėjo 1-osios rytą vaikų l./d. ,,Žvaigždutė“ kiemelyje klegėjo ugdytiniai, rinkosi tėveliai, pedagogai. Mokslo ir žinių šventę atidarė atskridusi boružėlė (auklėtoja Alina Pivanovičienė). Sveikinimo žodi tarė l. e. direktoriaus pareigas Rasa Dagelienė.
Pradžiugino visus šventine nuotaika linksmi vaikų atliekami rateliai, žaidimai ir šokiai, kuriems pritarė neformaliojo švietimo mokytoja {muzikos mokymas} O.Deniušienė.
Boružėlė pakvietė visus pasisukti kūrybinių žaidimų karusėlėje, kuriuos aikštelėse parengė pedagogės. Šventės edukacinėje dalyje įsipynė sveikatos projekto ,,Kur joji, Jonai?“ žaidybiniai elementai. Dėkojame UAB ,,Grustė“ administracijai už saldžias dovanėles vaikams.
0 : skaičius iš viso